O mnie


Mam na imię Dominika. Zapraszam Cię do mojego małego świata.

Jestem żoną i mamą. Z wykształcenia ekonomistką, z zamiłowania artystką 😊 Postanowiłam spełnić swoje marzenie o pięknym i wymarzonym różańcu. Zaplotłam go i pokazałam na Instagramie. Nie sądziłam, że sprawy potoczą się tak, a nie inaczej…

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2020 r. Od tego czasu spędziłam wiele wieczorów i nocy na tworzeniu różańców dla Was.

Opowiem Wam o sile modlitwy, której doświadczyłam…

Będąc na urlopie macierzyńskim, a później wychowawczym modliłam się o to, żebym robiła w życiu coś, co będę kochać. Uwierzyłam i zaufałam, że tak właśnie będzie. Miałam w sobie pewność, że moja modlitwa zostanie wysłuchana. Wskutek modlitw i rozeznania w moim sercu podjęłam decyzję o zwolnieniu się z korporacji i założeniu własnej działalności gospodarczej.

Po czasie widzę, jak poszczególne wydarzenia mojego życia zaczęły składać się w jedna całość, a „Taniec i różaniec” jest dowodem na to, że Bóg wysłuchuje modlitw.

Robię coś, czego absolutnie nie planowałam, a co daje mi ogrom radości. Widzę, że ta praca przynosi ważne owoce. Robienie różańców jest dla mnie czasem wyciszenia i wdzięczności.

Jeśli szukasz wyjątkowego różańca, dla siebie lub na prezent, jesteś w idealnym miejscu. Choć do modlitwy wystarczy prosty różaniec, ba – nawet palce – to wierzę, że chętniej sięgamy po różaniec, który przykuwa naszą uwagę i który w naszym odczuciu jest piękny. Gdy kupujesz produkt u rękodzielnika, dostajesz nie tylko rzecz. To emocje, poświęcony czas, dobre myśli, czasami także plany i marzenia.

Twoje zamówienie dodaje mi skrzydeł. Za każdym razem na nowo dodaje otuchy i wiary, że Pan Bóg ma dla każdego z nas swój własny, najlepszy plan.

Wierzę też, że nie ma przypadków i mieliśmy – Ty i ja – właśnie tutaj się spotkać.

Niech Pan Bóg Cię błogosławi, otwiera serce i rozświetla wszystkie mroki Twojego życia.

 

A poniżej znajdziesz linki do kilku rozmów z moim udziałem:

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/katarzyna-olubinska-szczescie-w-wielkim-miescie-o-czym-jest-ksiazka-5629115

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/dominika-butkiewicz-tworzy-wyjatkowe-rozance-5429962

https://pl.aleteia.org/2021/10/07/dominika-tworzy-kolorowe-rozance-po-ladny-latwiej-siegnac/

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl